ЗВІТ відділу культури і туризму

Про проведену роботу в період з 22.06-26.06.2020 року

19 червня народний театр "Сучасник" оприлюднив творчий подарунок медичним працівникам на честь професійного свята. Вірш виконала володарка гран-прі у номінації «Дебют 5-9 років» Всеукраїнського онлайн-конкурсу читців художнього слова «Білі конвалії» Мирослава Стороженко.

Учасниця студії естрадного вокалу «Million voices» Марія Занадворних дистанційно брала участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі "GOLD EUROPE WORLD STARS 2020" м. Прага і стала дипломантом I степеню.

22 червня на площі перед Палацом культури «Хімік» зранку лунала скорботна музика, а о десятій годині відбулася хвилина мовчання за участі працівників культури міста.

На площі біля ПК «Хімік» з'явилися нові селфі зони. Було встановлено ще чотири інсталяції, за які минулого року проголосували первомайці. Працівники міського відділу культури і туризму розмальовували вазони для квітів, косили траву на закріпленій  прилеглій території, наводили лад на клумбах.

Тривають ремонтні роботи на парапеті Палацу культури «Хімік». У хореографічному кабінеті №27 триває продовжується поточний ремонт. Проведена заміна вікон, пофарбовано радіатори опалення та оздоблення стін.

У майбутній громадській вбиральні у примііщенні ПК «Хімік» триває підготовка до реконструкції в рамках проекту «Разом у майбутнє», наразі ведуться демонтажні роботи.

Палац культури долучився до збору коштів на операцію з пересадки нирки нашого маленького земляка Дмитрика Федченко, а саме – змонтовано і оприлюднено у мережі Фейсбук соціальний відеоролик з закликом про допомогу, а також у фойє першого поверху ПК «Хімік» встановлено скриню для добровільних внесків громадян.

Продовжуються ремонтні роботи у приміщеннях художнього відділу та музичного відділення КПСМНЗ « Первомайська дитяча школа мистецтв».

5 учнів фортепіанного відділу Первомайської дитячої школи мистецтв брали участь у I Відкритому регіональному дистанційному конкурсі фортепіанної музики «AURORA» до 250 - річчя від Дня народження Людвіга ван Бетховена м Харків. У цьому конкурсі брали участь 260 учнів мистецьких шкіл з усієї України.  У старшій віковій категорії учень 8 класу Потапов Лев (викладач Наталя ЄВДОКИМОВА) посів – 3 почесне місце (1 місце не присуджувалось). Дипломантами цього конкурсу стали: учень 4 класу Чистопрудов Олег (викладач Тетяна КУЦЕНКО) та учень 3 класу Непокупний Микита (викладач Наталя ЄВДОКИМОВА).

Учениці 3 та 2 класу Занадворних Марія, Литвин Уляна (викладач Лариса КОРНЄЄВА) стали учасниками цього конкурсу.

Протягом минулого тижня в центральній міській бібліотеці проведено ряд заходів. В хабі "КОМОРА" відбувся круглий стіл за участю народного депутата України Олександра Літвінова, керівників міста, району, сільських голів та небайдужої громадськості.

Центром денного перебування «Компас» фонду «Благо» для підлітків міста проведено дебати на тему наркоманії.

Зустріч з дослідником історії Слобожанської України Андрієм Парамоновим, нашим земляком, який вивчає історичне минуле понад двадцять років відбулась в великій залі центральної бібліотеки.

Відвідувачі молодіжного центру взяли участь у вебінарах проекту Idea Boot Camp 2020 — це інтенсивна програма для тих, хто хоче реалізувати свій проєкт або ідею.

Працівниками бібліотек продовжується щотижневе прибирання прилеглої території та поточний ремонт приміщень.

Працівниками  Первомайського краєзнавчого музею проведена робота щодо поповнення Фондів музею новими експонатами. Предмети, які були передані з музею ЗОШ № 4, набудуть другого життя та займуть почесне місце у експозиціях нашого музею.

В закладах культури продовжуються профілактичні заходи по попередженню захворювання на COVID – 19.

Головний спеціаліст ВКіТ              Лідія МЕДВЕДЄВА

Альбом: ЗВІТ відділу культури і туризму
Дата публікації: 08:54 26.06.2020
Нові та оновлені сторінки