Регіональна комісії ТЕБ та НС: м.Первомайський знову у "червоній зоні"
Регіональна комісії ТЕБ та НС: м.Первомайський знову у \"червоній зоні\"

Регіональна комісії ТЕБ та НС: м.Первомайський знову у "червоній зоні"

Держкомісія віднесла до "червоної зони" рекордну кількість міст та районів з усіх областей України. Протоколом №33 РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 06 листопада 2020 року з 9 листопада 2020 року у місті Первомайський запроваджуються заходи визначені «червоним» рівнем епідемічної загрози

Відповідно до рекомендацій Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території адміністративно-територіальних одиниць Харківської області, на яких встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки заборонити з 00.00 годин 09 листопада 2020 року:

2.1. Відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів початкових класів (1-4 клас), учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців) та перевести на дистанційне навчання заклади загальної середньої освіти (крім учнів 1-4 класів).

2.2. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності, крім закладів культури з наповненістю залів не більше ніж на 50% місць за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

2.3. Роботу спортивних залів, фітнес-центрів тощо (окрім стадіонів на відкритому повітрі).

2.4. Відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Враховуючи поточну епідемічну ситуацію на території адміністративно-територіальних одиниць Харківської області, на яких встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки дозволити з 00.00 годин 09 листопада 2020 року:

3.1. Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном у міському сполученні, перевезення легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років, службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння.

3.2. Посадку пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення.

3.3. Роботу закладів дошкільної освіти, санаторних та спеціалізованих закладів загальної середньої освіти за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців).

3.4. Роботу з 7-00 до 20-00 суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо)., ін.

За детальними роз'ясненнями з умов навчання та завдань навчального процесу звертайтеся до навчальних закладів міста.

Додатково про інші зміни та умови перебування у "червоній зоні" у  протоколі №33 РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 06 листопада 2020 року:

Приєднані документи:

Протокол № 33(1)
Дата публікації: 17:43 06.11.2020
Нові та оновлені сторінки
УВАГА! РОЗРОБЛЕНО ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ   24.01.2022
Оголошення про проведення електронного аукціону з продажу нежитлової будівлі за адресою: Харківська    21.01.2022
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону з продажу об’єкта комунальної власнос   21.01.2022
Кількість запитів за грудень 2021 року   19.01.2022
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору виконавців комплексу робіт із землеустрою, оцінки зем   18.01.2022
Плани роботи відділу   18.01.2022
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експерт   18.01.2022