Регіональна комісії ТЕБ та НС: м.Первомайський знову у "червоній зоні"
Регіональна комісії ТЕБ та НС: м.Первомайський знову у \"червоній зоні\"

Регіональна комісії ТЕБ та НС: м.Первомайський знову у "червоній зоні"

Держкомісія віднесла до "червоної зони" рекордну кількість міст та районів з усіх областей України. Протоколом №33 РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 06 листопада 2020 року з 9 листопада 2020 року у місті Первомайський запроваджуються заходи визначені «червоним» рівнем епідемічної загрози

Відповідно до рекомендацій Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території адміністративно-територіальних одиниць Харківської області, на яких встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки заборонити з 00.00 годин 09 листопада 2020 року:

2.1. Відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів початкових класів (1-4 клас), учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців) та перевести на дистанційне навчання заклади загальної середньої освіти (крім учнів 1-4 класів).

2.2. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності, крім закладів культури з наповненістю залів не більше ніж на 50% місць за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

2.3. Роботу спортивних залів, фітнес-центрів тощо (окрім стадіонів на відкритому повітрі).

2.4. Відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Враховуючи поточну епідемічну ситуацію на території адміністративно-територіальних одиниць Харківської області, на яких встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки дозволити з 00.00 годин 09 листопада 2020 року:

3.1. Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном у міському сполученні, перевезення легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років, службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння.

3.2. Посадку пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення.

3.3. Роботу закладів дошкільної освіти, санаторних та спеціалізованих закладів загальної середньої освіти за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців).

3.4. Роботу з 7-00 до 20-00 суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо)., ін.

За детальними роз'ясненнями з умов навчання та завдань навчального процесу звертайтеся до навчальних закладів міста.

Додатково про інші зміни та умови перебування у "червоній зоні" у  протоколі №33 РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 06 листопада 2020 року:

Приєднані документи:

Протокол № 33(1)
Дата публікації: 17:43 06.11.2020
Нові та оновлені сторінки
Оголошення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних   21.01.2021
План роботи відділу на 2021 рік   21.01.2021
До уваги платників податків та зборів! Реквізити рахунків для зарахування надходжень до місцевого бю   21.01.2021
Звіт про базове відстеження результативності проєкту рішення Первомайської міської ради "Про затверд   19.01.2021
Рішення Первомайської міської ради від 29.12.2020 року "Про затвердження Положення про житлову коміс   16.01.2021
Склад житлової комісії з обліку ВПО та надання житлових приміщень для тимчасового проживання ВПО при   16.01.2021
Про затвердження фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб   16.01.2021