За рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України для роботи дитячих садків під час карантину, серед інших вимог, обов’язково повинно забезпечуватись вимірювання температурного режиму працівників закладу дошкільної освіти та дітей, які в ньому перебувають.
Як вже повідомлялось раніше, відповідно до поетапного плану відновлення роботи закладів дошкільної освіти міста Первомайський, 72 черговою сесією Первомайської міської ради були виділені кошти на дезінфекційні засоби для обробки приміщення, робочих поверхонь, посуду та безконтактних термометрів. На даний час відділом освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради продовжується робота з забезпечення закладів дошкільної освіти всім необхідним. На минулому тижні навчальні заклади дошкільної освіти отримали безконтактні термометри (температурні градусники) для проведення обов’язкового температурного скринінгу.
Нагадаємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 25 травня 2020 року №96 "Щодо продовження карантину та зняття деяких обмежувальних заходів на території міста Первомайський Харківської області", дитячі садочки в місті працюють з 1 червня за умови дотримання протиепідемічних вимог.
Відкриття закладів дошкільної освіти міста відбулось відповідно до поетапного плану