Температурний скринінг
Температурний скринінг

Температурний скринінг

Навчальні заклади дошкільної освіти отримали безконтактні термометри (температурні градусники) для проведення обов’язкового температурного скринінгу.

За рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України для роботи дитячих садків під час карантину, серед інших вимог, обов’язково повинно забезпечуватись вимірювання температурного режиму працівників закладу дошкільної освіти та дітей, які в ньому перебувають.

Як вже повідомлялось раніше, відповідно до поетапного плану відновлення роботи закладів дошкільної освіти міста Первомайський, 72 черговою сесією Первомайської міської ради були виділені кошти на дезінфекційні засоби для обробки приміщення, робочих поверхонь, посуду та безконтактних термометрів. На даний час відділом освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради продовжується робота з забезпечення закладів дошкільної освіти всім необхідним. На минулому тижні навчальні заклади дошкільної освіти отримали безконтактні термометри (температурні градусники) для проведення обов’язкового  температурного скринінгу.

 

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 25 травня 2020 року №96 "Щодо продовження карантину та зняття деяких обмежувальних заходів на території міста Первомайський Харківської області",  дитячі садочки в місті працюють з 1 червня за умови дотримання протиепідемічних вимог.

Відкриття закладів дошкільної освіти міста відбулось відповідно до поетапного плану 

Альбом: Температурний скринінг
Альбом: Температурний скринінг
Переглядів: 854
Дата публікації: 13:57 09.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Зміни до паспорту 1216017 "Інша діяльність пов язана з експлуатацією об єктів житлово-комунального г   10.06.2021
Рука допомоги повертається   08.06.2021
Кількість запитів за травень 2021 рік   07.06.2021
Проєкт рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради "Про затвердження Правил розміщення з   04.06.2021
ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення виконавчого комітету Первомайської міської    04.06.2021
Онлайн трансляція конкурсу на посаду директора Первомайського ліцею №7   03.06.2021
Оголошення про проведення аукціону на продовження договору оренди об’єктів комунальної власності - н   01.06.2021
Про створення Комунального некомерційного підприємства «Первомайський центр первинної медико-санітар   31.05.2021
Оголошення про проведення аукціону на продовження договору оренди нежитлового приміщення площею 68,7   31.05.2021
Статут комунального закладу охорони здоров'я Первомайської центральної районної лікарні   31.05.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>