Температурний скринінг
Температурний скринінг

Температурний скринінг

Навчальні заклади дошкільної освіти отримали безконтактні термометри (температурні градусники) для проведення обов’язкового температурного скринінгу.

За рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України для роботи дитячих садків під час карантину, серед інших вимог, обов’язково повинно забезпечуватись вимірювання температурного режиму працівників закладу дошкільної освіти та дітей, які в ньому перебувають.

Як вже повідомлялось раніше, відповідно до поетапного плану відновлення роботи закладів дошкільної освіти міста Первомайський, 72 черговою сесією Первомайської міської ради були виділені кошти на дезінфекційні засоби для обробки приміщення, робочих поверхонь, посуду та безконтактних термометрів. На даний час відділом освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради продовжується робота з забезпечення закладів дошкільної освіти всім необхідним. На минулому тижні навчальні заклади дошкільної освіти отримали безконтактні термометри (температурні градусники) для проведення обов’язкового  температурного скринінгу.

 

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 25 травня 2020 року №96 "Щодо продовження карантину та зняття деяких обмежувальних заходів на території міста Первомайський Харківської області",  дитячі садочки в місті працюють з 1 червня за умови дотримання протиепідемічних вимог.

Відкриття закладів дошкільної освіти міста відбулось відповідно до поетапного плану 

Альбом: Температурний скринінг
Альбом: Температурний скринінг
Переглядів: 641
Дата публікації: 13:57 09.06.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Переліки об"єктів комунальної власності територіальної громади м. Первомайський І та ІІ типу, які пр   07.08.2020
Звіт про періодичне відстеження результативності рішення Первомайської міської ради від 27.05.2009 №   03.08.2020
Як людям, які живуть не за місцем реєстрації або не мають реєстрації,проголосувати на місцевих вибор   27.07.2020
Перелік питань для підготовки до іспиту на посаду спеціаліста І категорії загального відділу виконав   16.07.2020
Перелік питань для підготовки до іспиту на посаду головного спеціаліста сектору стратегічного розвит   16.07.2020
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади: - спеціаліста І категорії загального відділу в   16.07.2020
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади : головного спеціаліста сектору стратегічного р   16.07.2020
Перелік діючих договорів оренди та позички об"єктів комунальної власності територіальної громади м.    16.07.2020
Серпень   14.07.2020
Соціально-економічний паспорт м.Первомайський за 2019 рік   09.07.2020
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>